GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasbehållare 12612043

nr 1261 2043

Glasbehållare

höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:26:07

16/6 09:53:59 1      Vinnande bud